Wyspy Kanaryjskie

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

 

Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa, Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie przez lata stały się synonimem luksusu i wakacyjnej sielanki. Jeśli chcesz komuś pokazać, że traktujesz go naprawdę wyjątkowo, to nie ma lepszego sposobu, niż fundując mu takie wczasy.

Wyspy Kanaryjskie położone są u północnego wybrzeża Afryki. Niektóre z nich od najbliższego lądu dzielą setki kilometrów, dlatego to idealne miejsce dla tych, którzy w czasie urlopu chcą mieć święty spokój. Tu możesz odetchnąć i zapomnieć o zwyczajnym życiu. Każdy dzień będzie oferował coś nowego i jeszcze bardziej ekscytującego, niż poprzedni.

Tutejsze hotele znane są z wysokiego standardu, który sprawia, że to ukochane miejsce turystów z całego świata. Teneryfa czy Gran Canaria to miejsca, które łączą uroki turystycznego kurortu z niezwykle malowniczym krajobrazem i zabytkami historycznymi. Da się tu odczuć wpływy kultury hiszpańskiej, również pod względem tutejszej niezwykłej kuchni czy win z najlepszych hiszpańskich winnic. To świetne miejsce dla osób, które lubią bogaty wybór – na wyspach każdy znajdzie coś dla siebie wśród setek hoteli i kurortów.

Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa, Gran Canaria


Wyspy Kanaryjskie – zapraszamy na Wyspy Szczęśliwe!

Wyspy Kanaryjskie idealne miejsce na urlop – księżycowe krajobrazy, przepiękne wulkany, złote plaże, wszechobecne mity i legendy! Zapraszamy na wycieczki na Wyspy Szczęśliwe z Niemiec.

Dawno, dawno temu.. Kiedy Herkules, wykonując jedną ze swoich 12 prac, musiał udać się po złote jabłka, do ogrodu strzeżonego przez Hesperydy najprawdopodobniej przybył na Wyspy Kanaryjskie. Wedle starożytnych, wyspy te były synonimem niezmąconego niczym szczęścia, gdzie żyją wyłącznie ludzie pozbawieni wszelkich trosk.

Wyspy Kanaryjskie to oficjalna nazwa dla wysp, znajdujących się na Oceanie Atlantyckim, to wyspy pochodzenia wulkanicznego. Znajdują się w północno-zachodnim kierunku od Afryki, wyspy przynależą administracyjnie do Hiszpanii.
O Wyspach Kanaryjskich mówi się często jako o „siedmiu temperamentnych siostrach”, temperamentnych, bo pochodzenia wulkanicznego. Niemiej jednak archipelag Wysp Kanaryjskich tworzy nie 7, a 13 wysp. Legendy podają, że to właśnie Wyspy Kanaryjskie są pozostałością po mitycznej Atlantydzie, „wierzchołki Atlantydy wystają z oceanu jako Wyspy Kanaryjskie”. Zapraszamy na niezapomniane wakacje na Wyspach Kanaryjskich !
Wyspy Kanaryjskie z Niemiec – zapraszamy do zapoznania się z naszym ofertami! Teraz jeszcze korzystniej!

„A ty mnie zabierz na Wyspy Szczęśliwe…”
To właśnie Wyspy Kanaryjskie stały się pierwowzorem dla powstania legend o starożytnych Wyspach Szczęśliwych, utożsamianych z krainą wiecznego szczęścia. Nie bez przyczyny Grecy i Rzymianie nadali „Kanarom” taki status.
Wyspy kanaryjskie zachwycają, już na wstępie – wielu sądzi, że ich nazwa pochodzi od „kanarka” – nic bardziej mylnego – niegdyś na wyspach znajdowało bardzo dużo dzikich psów. "Canis"- to pies po łacińsku, stąd Wyspy Kanaryjskie, a nazwa ptaka „kanarek” pochodzi od nazwy tego archipelagu, a nie odwrotnie.
Wakacje na Wyspach Kanaryjskich cieszą się bardzo dużą popularnością wśród turystów z całego świata, proponujemy Państwu znacznie ulepszoną wersję oferty turystycznej niemieckich biur podróży, Wyspy Kanaryjskie z Niemiec!

Wycieczka na wyspy Kanaryjskie to gwarancja udanej pogody, 330 dni słonecznych w ciągu roku, rzadkością jest by temperatura powietrza spadała poniżej 25 stopni. Wszechobecne lato, umożliwia uprawę smacznych owoców, takich jak pomarańcze, brzoskwinie.
Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce na wakacje. W powietrzu czuć ciągły zapach fiesty, urlopowy relaks i zapach olejku do opalania. Wyspy Kanaryjskie to miejsce dla turystów ceniących luksus w wydaniu europejskim.

Wyspy Kanaryjskie to określenie ogólne – w ich skład wchodzą pomniejsze wyspy, poniżej przedstawiamy kilka z nich i zapraszamy na wakacje na Wyspach Kanaryjskich!

Lanzarote - księżycowa wyspa zaprasza

Lanzarote to jedna z wysp wchodzących w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Większość Wysp Kanaryjskich posiada wulkaniczne pochodzenie, stąd nie sposób przeoczyć specyficznego wulkanicznego krajobrazu, także na Lanzarote – pola lawy, różnokolorowe plaże i lazurowe wybrzeża – wielu uważa, że powierzchnia Lanzarote przypomina momentami powierzchnię księżyca. Zapraszamy na wycieczkę na Wyspach Kanaryjskich już dziś! Lanzarote z Niemiec!

Lanzarote to wyspa o nieskazitelnie czystym powietrzu jest najdalej wysuniętą na wschód wyspą archipelagu, na jej powierzchni nie spotkamy żadnego zakładu przemysłowego. Wakacje na wyspach Kanaryjskich to jedyna okazja zasmakowania nieskazitelnie czystego powietrza ! Na terenie wyspy znajduje się rezerwat Biosfery UNESCO.

Popularyzacja walorów Lanzarote miała miejsce dzięki twórczości malarza, zamieszkującego na wyspie - Césara Manrique.

Wytrawni astronauci twierdzą, że prezentacja powierzchni wyspy, jest niemal kalką powierzchni księżycowych i można ją ze spokojem pokazywać przyszłym astronautom jako namiastkę księżyca. Szczególnie  „księżycowy” jest Park Timanfaya, gdzie znajdują się liczne kratery wulkaniczne – według NASA to „kawałek księżyca na Ziemi”.

Będąc na wczasach na Lanzarote koniecznie odwiedź Park Timanfaya! Możemy tutaj obserwować szereg zjawisk geologicznych, niemal na każdym kroku, widzimy zamienianą w parę, wodę wydobywającą się z wnętrza ziemi. Wakacje na Lanzarote to wspaniały pomysł na udany wypoczynek dla całej rodziny! Taka ciekawostka geologiczna z pewnością zaskoczy nawet najmłodszych turystów. Lanzarote z Niemiec – zaciekawi dzieci i dorosłych!

Nieopodal parku w Malpaís de Corona znajdują się kolejne geologiczne cuda, magmowe jaskinie wraz z bardzo długim tunelem stworzonym przez zastygłą lawę. Nawet, jeżeli nie jesteśmy miłośnikami wędrówek po jaskiniach, warto zwiedzić je podczas wszasów na Lanzarote. Dlaczego? Na końcu jaskini czeka na nas prawdziwa niespodzianka? Jaka? Zapraszamy na Lanzarote z niemieckich biur podróży!

Lanzarote – księżycowa wyspa zaprasza


Wycieczka na Lanzarote

Wycieczka na Lanzarote to oferta skierowana nie tylko dla miłośników wulkanów, ale ze względu na panujący tutaj spokój, warto wybrać się na rodzinne wakacje czy miesiąc miodowy. Wybierając się na Lanzarote z niemieckich biur podróży, warto obejrzeć bajecznie piękną Charco de los Clicos. Przepiękne zielone jeziorko, doskonale wkomponowało się w wulkaniczny krajobraz. Znajdująca się nieopodal plaża, należy do jednych z najpiękniejszych w tej części świata, przeznaczona przede wszystkim dla estetów. Zapraszamy na Lanzarote z Niemiec! W porze jesiennej, możemy być świadkami magicznych zachodów słońca. Miłośnicy plaż oddalonych kilka kroków od hoteli również znajdą coś dla siebie – zapraszamy na wczasy na Lanzarote!

Dla miłośników gronowych trunków, niebywała atrakcja – na wyspie znajduje się bardzo dużo winnic, jednak nie od razu możemy je zauważyć, warto wnikliwie obserwować tutejszą roślinność.

Wycieczka na Lanzarote to poznawanie tajemnicy jednej z najbardziej znanych Wysp Kanaryjskich. Niegdyś dużą część wyspy pochłonęła lawa, stąd też nie wiadomo, skąd znaleźli się na niej pierwsi mieszkańcy.

Wycieczka na Lanzarote to okazja by poznać historię wyspy, która pierwotnie nie była zaliczana do archipelagu Wysp Szczęśliwych, przede wszystkim ze względu na nękające ją w XVIII wielkie erupcje wulkanów. Dziś wyspa odzyskała dawną świetność i z całą pewnością, może być zaliczana do archipelagów Wysp Szczęśliwych. Lanzarote z Niemiec to oferta przeznaczona dla miłośników luksusowych warunków pobytowych jak i podróżniczych.

Po co przyjeżdża się do Lanzarote? Wycieczka na Lanzarote to oferta skierowana przede wszystkim dla turystów, chcących zasmakować błogiego spokoju, z dala od zatłoczonych kurortów – zapraszamy na Lanzarote z Niemiec!


 

Gran Canaria zaprasza!

Gran Canarii to kolejna wyspa wchodząca w skład Wysp Kanaryjskich. Wycieczka na Gran Canarii to oferta turystyczna skierowana przede wszystkim do osób, którym wakacje kojarzą się z gorącymi plażami i zatłoczonymi klubami, gdzie strumieniami leje się tropikalny alkohol. Wycieczka na Gran Canarii polecana jest przede wszystkim ludziom chcącym zakosztować relaksu w wydaniu bardziej szalonym. Szczególnie polecana jest północ wyspy, niemal na każdym kroku spotykamy puby i bary. Północ jest turystycznym sercem wyspy, tutaj tętni życie. Zapraszamy na Gran Canarii z

Niemiec – lepsza jakość turystyki tylko z niemieckich biuro podróży! Na terenie północnej Gran Canarii znajdują się liczne wydmy, które są doskonałym miejscem zabawy, zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Wyspa to liczne skupiska hotelowe, wśród nich najbardziej znane Maspalomas, Playa del Inglés, San Agustin. Warte odwiedzenia są przede wszystkim znajdujące się tutaj rezerwaty wydm. Wczasy na Gran Canarii posiadają wszelkie zalety do tego, by zadowolić turystę pragnącego przeżyć szalone wakacje, bowiem Gran Canarii nie jest dla turystów chcących zaznać urlopowego spokoju. W hotelach na wyspie rocznie przebywa aż 5 milionów turystów, zdecydowaną większość z nich stanowią Niemcy.

Wakacje na Gran Canarii to możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc, wśród nich warto zobaczenia są m.in. Muzeum Groty Malowideł, historyczne okno na świat – zapraszamy na Gran Canarii wczasy z Niemiec!

Gran Canarii zaprasza!


 

Teneryfa wczasy z wylotem z Niemiec

Teneryfa z Niemiec!

Teneryfa jest jedną z najbardziej znanych i reklamowanych Wysp Kanaryjskich.  Wyspa słynie z wielu ciekawostek geologicznych. Będąc na wakacjach na Teneryfie, koniecznie udajmy się na rejs pod spadające pod kątem prostym skały do morza. Można tutaj spotkać wielkie stada wielorybów, które są kolejną atrakcją wycieczek na Teneryfę.

Wakacje na Teneryfie to nie tylko oferta przeznaczona dla miłośników plażowania, na terenie wyspy znajduje się najwyższa góra Hiszpanii – El Teide, góra jest jednocześnie czynnym wulkanem. Wjeżdżając na teren parku, znajdującego się przy górze, spotykamy niesamowitą roślinność, wielu uważa, że wówczas można poczuć się jak na zupełnie innej planecie, pejzaż przypomina wygląd Marsa. To właśnie tutaj kręcono sceny do „Gwiezdnych wojen”. Teneryfa z Niemiec – daj sobie szansę na odrobinę luksusu. 

Teneryfa poprzez działanie wulkanu podzielona jest na dwie strefy klimatyczne, północna część to wiecznie zielona roślinność, natomiast południe jest gorące i suche. Podczas wczasów na Teneryfie każdy znajdzie miejsce adekwatne do swoich sympatii urlopowych. W północnej części Teneryfy znajduje się wilgotny klimat, natomiast południe to przede wszystkim tłumnie oblegane plaże.

To czy wybieramy spokojną północ czy tętniące życiem południe jest kwestią naszych upodobań. Niemiej jednak wakacje na Teneryfie to spełnienie marzeń o podróży życia dla wielu turystów na świecie. Północna Teneryfa

Północna Teneryfa czaruje spokojem, można tutaj zasmakować prawdziwych rarytasów przygotowanych na bazie tego, co rodzi ziemia. Wczasy na Teneryfie to jedyna okazja poznania smaków Wysp Kanaryjskich.

Na północno – wschodnim krańcu Teneryfy, znajduje się półwysep Anaga, który jest jednocześnie masywem górskim. Jeżeli chcemy obalać stereotypy, a jednocześnie jesteśmy miłośnikami pieszych wędrówek warto podczas wczasów z Niemiec na Teneryfie udać się właśnie tu. Masyw ten jest jedynym miejscem na Teneryfie, które nie posiada wulkanicznego pochodzenia – świadczą o tym liczne drzewa wawrzynowe, wilgotne, które są całkowitym zaprzeczeniem słonecznego i gorącego wizerunku wysp. Wyspa czaruje spokojem, skutecznie czaruje znajdujący się na terenie Anaga – las, który prawdopodobnie pamięta jeszcze prehistoryczne czasy i utożsamiane z nimi dinozaury. Wakacje na Teneryfie to możliwość przechadzania się ścieżkami, którymi niegdyś wędrowały dinozaury. Żywą skamieliną, która z całą pewnością potwierdza pradawne pochodzenie lasu, jest subtropikalny las wawrzynowy, który swoimi drzewami sięgał prawdopodobnie nawet terenów południowej Polski! W wyniku działania lądolodu, bytność takiego lasu, została zagrożona, jednak nie na Teneryfie.

Będąc na wakacjach na Teneryfie, warto przechadzać się tutejszymi szlakami, aktywnie spędzając swój urlop.

Północna Teneryfa


Fuerteventura

Fuerteventura

Fuerteventura liczy aż 22 miliony lat! Będąc na wakacjach na Fuerteventurze, pamiętaj, że to właśnie tutaj znajdują się jedne z najstarszych skał na Ziemi, wiele z nich pochodzi z okresu, kiedy wyspy nie zaczęły w ogóle procesu swojego kształtowania.

Posiadając jak pozostałe wyspiarskie siostry, wulkanicznych charakter, wedle wielu turystów jest najbardziej idylliczną wyspą archipelagu. Turystów zachęca przede wszystkim klimat – choć jest gorąco, nie jest to żar, którego nie można wytrzymać. Pogoda idealna na plażę jak i aktywne spędzanie wolnego czasu. Wycieczka na Fuerteventurę, to oferta turystyczna przede wszystkim dla miłośników luksusowych wakacji, dla miłośników miejsc, które swoim gościom mogą oferować dużo.

Fuerteventura z niemieckich biur podroży to korzystniejsza i zarazem bardziej komfortowa forma podróżowania. Oferujemy Państwu wyloty z Niemiec na Wyspy Kanaryjskie, gwarantując tym samym komfortowe przeloty, luksusowe warunki pobytowe i przede wszystkim udane wakacje.

 Fuerteventura wakacje – skuś się na prawdziwy relaks!

Wyspa jest drugą co do wielości Wyspą Kanaryjską, usytuowana jest na podobnej wysokości, co Floryda czy Meksyk, w związku z tym nikogo nie trzeba przekonywać, że to właśnie wycieczka na Fuerteventurę, jest idealnym rozwiązaniem dla turystów kochających hiszpańskie słońce. Wyspa prezentuje klimaty afrykańskie, ze względu na bliskość „Czarnego Lądu”. Wielu uważa, że podobny klimat co na Fuerteventurze spotykamy w afrykańskim Maroku.

Wycieczka na Fuerteventurę to opcja którą co roku wybiera 2 miliony turystów, to ponad dwa razy mniej niż Gran Canarii, stąd wyspa jest spokojniejsza i rzadziej zaludniona. Warto wspomnieć, że jeszcze 30 lat temu, wyspa nie prezentowała dużego potencjału turystycznego, powoli zaczyna rodzić się na nowo, uzyskując turystyczny potencjał.

Warto wybrać się na wakacje na Fuerteventurze ze względu na różnorodność znajdujących się tutaj plaż – zarówno tych typowych złotych i piaszczystych, jak i plaż „czarno żwirkowych”, czy plaż kamienisto - piaszczystych, doskonale sprawdzających się podczas długich spacerów. Możemy także rozkoszować się małymi zatoczkami i plażami, które je otaczają.

Wycieczka na Fuerteventurze to jedyna okazja do poznania lawowej jaskini wulkanicznej - Llano w Villaverde, na wyspie znajduje się także pierwsze miasto Wysp Kanaryjskich po kolonizacji Betancuria, polecane przede wszystkim ze względu na ciekawą architekturę i 400 letnią historie. To tylko garść atrakcji jakie skrywa w sobie Fuerteventura. Zapraszamy na niezapomniane wakacje na Fuerteventurze z niemieckich biur podróży!

Fuerteventura wakacje – skuś się na prawdziwy relaks!


Czym mogą jeszcze zaskoczyć Wyspy Kanaryjskie?

Czym mogą jeszcze zaskoczyć Wyspy Kanaryjskie?

Zapraszamy na Wyspy Kanaryjskie z niemieckich biur podróży – najlepiej zoptymalizowana oferta dla turystów ceniących korzystne ceny i luksusowe warunki pobytowe.
„Siedem sióstr”  ciągle zaskakuje …

W 1927 roku, na wyspach przebywała Agata Christi, akcja dwóch jej powieści usytuowana jest właśnie na Wyspach Kanaryjskich
Na Wyspach Kanaryjskich stosuje się najnowsze technologie związane z odsalaniem wód

Wyspy Kanaryjskie to według naukowców jeden z najlepszych mikroklimatów na świecie

Wczasy na Wyspach Kanaryjskich to najlepsza okazja do obserwacji życia wielorybów

Pochodzące z wysp wina, to jedne z najlepszych na świecie trunków gronowych

Na Wyspach kanaryjskich znajduje się bardzo duża liczba rezerwatów Biosfery UNESCO, co gwarantuje czyste powietrze
Oferty niemieckich biur podróży, to także promocje dla najbardziej wytrwałych turystów. W naszych wyszukiwarkach jedynie najlepsze oferty, wyselekcjonowane na podstawie istotnych kryteriów. Wyspy Kanaryjskie z Niemiec to także oferty last minute. Namawiamy do bacznego śledzenia zawartości naszych wyszukiwarek, które kryją mnóstwo turystycznych niespodzianek – Wyspy Kanaryjskie last minute.

Niemieckie biura podróży oferują najwyższej klasy wycieczki, wśród nich Teneryfa last minute, Fuerteventura last minute, Lanzarote last minute, Gran Canarii last minute .

Daj się porwać na Wyspy Szczęśliwe!


 

 

+48 513 38 00 77