Bali

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Bali

Bali to jedna z indonezyjskich wysp, znana z niezwykłego piękna tutejszej przyrody i unikalnego na skalę światową klimatu. Nic dziwnego, że to tu twórcy filmu „Jedz, módl się i kochaj” kręcili dużą część scen. Tak samo jak boska Julia Roberts możesz wynająć pokój w uroczym hotelu zagubionym wśród zapierających dech w piersiach lasów tropikalnych.

To jedno z tych miejsc, które ma coś dla każdego. Możesz całe dnie spędzać przy plaży lub na relaksujących masażach według unikalnej, opracowanej tu techniki. Jeśli wolisz aktywne spędzanie czasu, wybierz się na spacer po lesie i górach szlakiem niezwykłych świątyń i zabytków. To jedno z nielicznych miejsc, w których dżungla łączy się ze spektakularnym pięknem wulkanów i dziewiczych plaż.

Jeśli chcesz w czasie wakacji dowiedzieć się czegoś nowego, na wyspie organizowane są dziesiątki warsztatów z masażu, gotowania czy jogi. Miłośnicy wszystkich dalekowschodnich form relaksu znajdą tu coś dla siebie, poczynając od porannej jogi na plaży, a kończąc na wieczornej medytacji w ogrodach przy akompaniamencie cykad. To wymarzone miejsce wakacyjnego odpoczynku zarówno dla osób będących już na emeryturze, jak i dla młodszych, którzy szukają niezwykłych wrażeń.

Bali z Niemiec - zaplanuj swoje wakacje już dziś!

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami,15 tysięcy kilometrów od Polski, jest raj… Pachnące kwiatami, bajeczne Bali.

Bali wczasy – najbardziej pożądane miejsce na wakacje.

Bali to indonezyjska wyspa, którą od wielu lat ekskluzywne magazyny turystyczne uważają za najbardziej pożądane miejsce na wczasy.  Bali stanowi część archipelagu Małych Wysp Sudańskich.

Bali


Bali wczasy z wylotem z Niemiec

Bali wakacje – spełnienie marzeń o turystycznym raju, w zasięgu ręki każdego turysty!

Bali to diament, który odzwierciedla najskrytsze marzenia turystyczne – położone między tysiącami wysp między Afryką i Azją,  prezentujących przeciekawą kulturę i obyczaje. Kto szuka raju znajdzie go właśnie tu! Bali leży w samym sercu Indonezji. Bali z Niemiec to doskonały cel podróży turystycznych, znakomicie rozwinięta sieć hotelowa dostosowana jest do portfela każdego turysty.

Wycieczki na Bali z Niemiec, tutaj każdy  znajdzie tu coś dla siebie, do tego przebogaty wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu: rajskie plaże, obserwacja dziewiczej balijskiej przyrody, jeziora, wulkany, cudowne trasy ryżowe , kolorowa kultura i przemili mieszkańcy, witający nas cudownym winem ryżowym – zaplanuj swoje wczasy na Bali!

Wycieczka do Bali to pomysł na poznanie miejsca, w którym zatrzymał się czas - nie  jest to błyskotliwa namowa do zwiedzenia wyspy, ale stwierdzenie faktu. Balijczycy to naród niezwykle otwarty, posiadający artystyczne dusze, daleko im do pośpiechu, stresu. Wczasy na Bali to możliwość zasmakowania zupełnie innego trybu życia. Balijczycy żyją rytmem wyznaczanym przez przyrodę, to znakomita lekcja stylu życia dla zestresowanego Europejczyka. Mieszkańcy wyspy, wierzą w istnienie dobrych i złych bóstw, te dobre mieszkają w górach, te złe w podziemnych otchłaniach. Wybierz Wakacje na Bali i poznaj zupełnie inną kulturę i obyczaje! Będąc turystą doświadcza się przede wszystkim działania dobrych duchów. Nie zdziwmy się, jeżeli przed balijskimi domami od rana widzimy wystawione frykasy, to drobne dary dla pobliskich duchów, które mają zapobiegać wszelkim nieszczęściom. Zaczaruj swoje wakacje – wybierz wycieczkę na Bali!

Wczasu na Bali z Niemiec to niesamowita możliwość poznania zupełnie innej kultury, mentalności, obyczajów. Ważnym punktem odniesienia jest także religia – mimo, iż Indonezja jest jednym z największych na świecie państw islamskich, to Bali jest zdecydowanie hinduistyczne. Bali pozwala na obserwację zupełnie innych kultur. Na Bali obowiązuje system kastowy, jednak o mniejszym nasileniu jak ma to miejsce w Indiach. Przed wycieczką na Bali z Niemiec, warto przestudiować kilka zasad zachowania się w obszarze hinduistycznym.

„A ty mnie na wyspy szczęśliwe zabierz….”

Wycieczka na Bali – to nie tylko pomysł na udany urlop, ale także na podróż poślubną czy egzotyczne miejsce do zawarcia związku małżeńskiego.  To jedno z najbardziej atrakcyjnych i ekskluzywnych miejsc do odbycia podróży poślubnej.  Wydaje się, że Konstanty Ildefons Gałczyński, pisząc o wyspach szczęśliwe, miał właśnie na myśli Bali…

Wakacje na Bali to spełnienie marzeń o egzotycznym raju, pomysł na efektywny relaks, uczta dla oczu i smaku! Zaplanuj swoje Bali z Niemiec już dziś!


„Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.”


Ubud – raj dla artystów.

Wycieczka na Bali to nie tylko propozycja  dla miłośników gorących plaż i egzotycznych krajobrazów, to doskonała propozycja także dla miłośników sztuki. Mieszkańcy wyspy posiadają artystyczną duszę, powstają tutaj prawdziwe artystyczne cuda – obrazy, rękodzieła, rzeźby - od tandetnych figurek począwszy a skończywszy na dziełach rodem z renesansowych Włoch. Wakacje na Bali to najlepszy pomysł na udany wypoczynek dla każdej artystycznej duszy! Ubud jest centrum kulturalnych wyspy, niegdyś niepozorna górska wioska, dziś prawdziwa artystyczna hetera. Nie sposób przeoczyć tańczących narodowy taniec mieszkańców, nie sposób nie kupić czegoś od kolorowego tubylca. Wczasy na Bali to wyjątkowa propozycja turystyczna, dla osób ceniących wygodę i tropikalne krajobrazy.

Będąc na Bali nie sposób poznać tutejszego tańca, który jest kwintesencją balijskiej, artystycznej duszy – barong. Taniec przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem, niezwykle ekspresyjny, oddający naturę tutejszych. Bali wakacje to propozycja także dla amatorów aktywnych forma spędzania wolnego czasu! Pokazy tańca barong przyciągają uwagę turystów, pokaz trwa około godziny, warto zwrócić uwagę na stylizację tancerzy.  Muzyka i sztuka na wyspie zdominowana jest przez kulturę hinduską. Folklor rozbrzmiewa z najbardziej znanego instrumentu balijskiego - gamelan. Chcesz usłyszeć bajecznie brzmiący gamelan i zatańczyć barong w świetle zachodzącego, balijskiego słońca? Bali z Niemiec!

Bali wycieczka to także poznanie elitarnej  sztuki balijskiej, m.in.  teatru cieni wayang – lalkowy  teatr, przedstawiający krótkie sceny o ważnych prawdach moralnych przyciąga zawsze pełną po brzegi widownię.

Smak Bali

Nie sposób być na Bali wycieczka i nie zakosztować tutejszej kuchni – niezwykle aromatycznej i lekkiej. Podczas wakacji na Bali większość hoteli serwuje dania europejskie, warto jednak wybrać się do okolicznych restauracji, by przekonać się jak jada się w raju. Podczas wycieczki na Bali przekonasz się, że podstawą tutejszej kuchni jest ryż, a pola ryżowe są podstawowym komponentem krajobrazu wyspy. Ryż podaje się z warzywami, drobiem.  Bardzo częstym dodatkiem do dań są papryczki chili, które przywędrowały tutaj aż z Europy!

Wycieczka na Bali pachnie imbirem, trawą cytrynową i kochanym przez wszystkich sokiem z limonki.  Dla miłośników ryb - wspaniałe sushi. A dla szczęśliwców nie muszących dbać o linię, prawdziwy przysmak – chipsy z manioku z dodatkiem krewetek, prażone o oleju. Wybierz wakacje na Bali i zasmakuj najlepszego łososia! Nigdzie na świecie nie ma tak pysznego carpaccio z łososia jak na Bali, rozpływające się w ustach delikatne różowe płatki – czego chcieć więcej. Bali z Niemiec, poznaj smak prawdziwego raju na ziemi.


Bali – najlepsze miejsce surfingowe w Azji.

Wakacje na Bali to raj dla miłośników sportów wodnych, zwłaszcza surfingu. Doskonałe warunki to nie tylko bogactwo ciepłych wód i sprzyjających wiatrów, ale także dostosowana do wymagań turystów baza surfingowa, nieodbiegająca klasą od warunków europejskich czy amerykańskich. Będąc na wakacjach na Bali z Niemiec, warto zafundować sobie rejs łodzią po najpiękniejszym tutejszym archipelagu – Gilli. Archipelag słynie z przepięknej rafy koralowej. Wczasy na Bali to także krystaliczna woda, która  jest doskonałym zwierciadłem, poprzez który możemy obserwować faunę i florę głębin. Jeszcze rejs się dobrze nie rozpoczął, a już można bliżej zaprzyjaźnić się z tutejszymi żółwiami leniwymi, które są bardzo przyjaźnie nastawione do każdego gościa. Podczas wakacji na Bali zachwycisz się  tęczowymi ławicami ryb, konikami morskimi. Wczasy na Bali to raj dla płetwonurków! Bajeczna rafa koralowa jest odbudowywana, chroniona przez tutejsze organizacje ekologiczne, które nakłaniają turystów do pomocy finansowej, w celu odbudowywania danej świetności tej rafy. Turyści chętnie wspierają tutejsze Ekoprogramy.

Bali wakacje – kilka praktycznych informacji.

  • Czas na wakacje z Niemiec na Bali , warto wybrać dogodną porę, warto wystrzegać się przebywania na wyspie w porze deszczowej. Najlepiej jechać tutaj w okolicach lipca i sierpnia. Średnie temperatura powietrza - 30 stopni, temperatura wody tylko dwa stopnie niższa.
  • Średnio lot  z Niemiec na Bali trwa około 20 godzin. Wybierając lot z Berlina na Bali, nie tylko skracamy sobie podróż, ale także gwarantujemy jej wysoki standard
  • Bali last minute z Niemiec – to naprawdę się opłaca. Mimo, iż wakacje w Bali nie należą do najtańszych, nie są nieosiągalne dla przeciętnie zarabiającego turysty. Bali last minute z Niemiec – jedyna okazja poznania indonezyjskiego raju.
  • Wczasy na Bali to także okazja skorzystania z jednych z najlepszych Spa na świecie. Balijki są doskonałymi masażystkami, nie sposób uwierzyć z jaką siłą i umiejętnościami władają, by masować często dwa razy większych od siebie Amerykanów i Europejczyków. Niemal na każdym kroku napotykamy osoby, które chcą zrobić nam masaż lub zaproponować ciekawą terapię np. aromaterapię. Wczasy na Bali to raj dla miłośników luksusowych Spa! Każdy kto skorzystał z tego dobrodziejstwa wie, że nigdzie nie masują tak dobrze jak na Bali! Dobra rada – lepiej korzystać z masażów lokalnych gabinetów i znachorów niż w samych hotelach, jakość usługi ta sama, a cena dwa razy taka.
  • Ze względu na długi czas podróży wybieraj dłuższe pobyty na Bali – to się bardziej opłaca, Bali z niemieckich biur podróży zoptymalizuje koszty i udoskonali twój pobyt.

Nie ma jak na Bali ! Bali last minute ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek z niemieckich biur podróży!


 


 

+48 513 38 00 77